Archív

Športový deň 2015

img 1563

V pondelok 29.6., deň pred koncom školského roka, si žiaci našej školy zašportovali. Futbaloví nadšenci z druhého stupňa si zasúťažili v zápasoch medzi jednotlivými triedami. Prvú cenu a zlatú trofej získali žiaci siedmeho ročníka, druhú cenu - striebornú trofej získali žiaci deviateho ročníka a tretiu cenu - bronzový pohár získali šiestaci. Za najlepšieho hráča zápasu bol vyhlásený Zoltán Balog z 5.B.

Žiaci, ktorí neholdujú futbalu si zasúťažili v družstvách v rámci Rodinnej olympiády. Družstvá boli tri až šesťčlenné. Každé družstvo muselo prejsť desiatimi stanovišťami, kde si skúsili prekážkový beh, udržanie rovnováhy, hod na terč, preteky vo vreciach a kop na bránku. Najviac bodov a zlaté medaily získala rodina Mikerová, druhé miesto si vyslúžila rodina Balogová a tretie miesto obsadili členovia rodiny Beňakovej. 

Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník tejto obľúbenej akcie.

Fotografie si môžete pozrieť tu.