Archív

Rómska pieseň 2015

28.4.2015 si žiaci prvého a druhého stupňa zaspievali svoje obľúbené rómske piesne. V pritateľskej atmosfére si zmerali sily naši najlepší speváci. Ukázali sa dokonca nové objavy. V porote rozhodovali pani uč. Hiráková, pani uč. Kiškašová, pani uč. Čigašová a pani uč. Serejová. Zodpovednou za priebeh a organizáciu súťaže bola pani uč. Beňková.

Žiaci súťažili v dvoch kategóriách, v kategórii I. stupeň sa žiaci umiestnili takto:

1. Gabriel Cifra, 4.A

2. Miroslav Banom, 2.A

3. Filip Sliško, 3.A

V kategórii II. stupeň boli najúspešnejší:

1. Marianna Pokutová, 7.A

2. Kamila Balogová, 8.A

3. Emil Gábor, 5.B

Cenu poroty získal Adrián Balog (7.A) a Miroslava Gáborová s Michaelou Piskorovou zo 4.A.

 romska piesen

Obrázky z vystúpenia si môžete pozrieť v našej fotogalérii.